O nás

O spoločnosti

Sme slovenská spoločnosť fungujúca na trhu obalových materiálov od roku 2004. Poskytujeme komplexné služby v oblasti výroby a obchodu kartónových obalov. Súčasťou našej činnosti je aj obchodná činnosť s paletami a dopravná činnosť do 7,5 t. Primárne sa orientujeme na produkciu z vlnitej lepenky. Vďaka tomuto materiálu sú obaly ľahké, pevné ale najmä recyklovateľné. Sme výrobca kartónových obalov s tradíciou a skúsenosťami. Navštívte nás v pracovných dňoch osobne a prídite si vybrať z našej ponuky.

Otváracia doba pondelok – piatok: 7.30 hod. – 15.30 hod.

Výrobné priestory

Je viacero dôvodov prečo s nami spolupracovať. Jedným z nich je nepochybne vlastná výroba a skladové priestory. Pokiaľ si neviete vybrať materiál z ktorého má byť váš obal vyrobený, obráťte sa na nás. Ak nenájdete vhodný obal na váš tovar, vieme vám vyrobiť krabicu na mieru.  Našim zákaznikom poskytujeme riešenia, lebo každý tovar si zaslúži aj kvalitný obal. 

 

  • výrobná hala o rozlohe 600 m2
  • skladové priestory o rozlohe 2 000 m2
  • skúsený tím odborníkov
  • vlastné výrobné technológie
  • individuálny prístup k zákazníkovi
  • nabalenie tovaru do vyrobených krabíc

Naše služby

Viete si vybrať aký druh obalu je najvhodnejší pre váš tovar? Ak váhate s odpoveďou obráťte sa na nás. Poradíme vám, aký obal a materiál je najvhodnejší pre váš produkt. Má plniť účel ochranný alebo len prepravný? Navštívte nás osobne a prezrite si ukážky netradičných riešení kartónových obalov z vlnitej lepenky. Náš tovar si viete pozrieť aj nakúpiť on-line, stačí si kliknúť na E-shop Kartoma. 

Všetkým zákazníkom sa snažíme poskytovať profesionálny servis a služby. Okrem vlastnej výroby máme aj vlastné autodopravu a tovar dovezieme na miesto určenia. V prípade rýchleho dovozu riešime dodanie tovaru kuriérom. Samozrejme vždy je možný aj osobný odber.

Vlastné výrobné a skladové priestory

Konzultácie a rady pri výbere obalov

Vlastná autodoprava

Pružný výrobný program aj pre malovýrobu

Certifikáty

Potrebujete poradiť ?

Pri výbere z našich produktov Vám ochotne poradia naši odborníci.